شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۸

عرشیان:

شبکه تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی در ایام نوروز به صورت شبانه روزی فعالیت می کند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از آماده باش و فعالیت شبانه روزی شبکه تاکسی بیسیم 133 در تعطیلات نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: با برنامه ریزی های به عمل آمده، اپراتورها و تاکسی های شبکه تاکسی بیسیم 133 در ایام عید نوروز، به طور شبانه روزی در آماده باش و فعالیت هستند تا شهروندان و مسافرین نوروزی برای ترددهای خود با مشکلی مواجه نباشند.

وی ادامه داد: اپراتورها و تاکسی های این شبکه در سه نوبت کاری، از ساعت 7 صبح تا 2 بعد از ظهر، از ساعت 2 بعد از ظهر تا ساعت 22 شب و از ساعت 22 شب تا 7 صبح پاسخگوی تماس های تلفنی شهروندان ارجمند خواهند بود.

عرشیان اضافه کرد: شبکۀ تاکسی بی­سیم دارای 8 اپراتور (6 نفر خانم و 2 نفر آقا) است که به طور شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، پاسخگوی تماس تلفنی شهروندان هستند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: تاکسی بیسیم 133 دارای 20 ایستگاه در نقاط مختلف شهر است و پس از تماس شهروندان، در مدت زمانی کمتر از 10 دقیقه، به محل مورد درخواست شهروندان ارسال می ­شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: شبکه تاکسی بیسیم 133 دارای 173 دستگاه تاکسی و رانندگان مجرب و امین است که از این تعداد، 148 نفر آقا و 25 نفر خانم هستند.

وی در خاتمه گفت: بانوان محترم جهت آسایش و راحتی بیشتر می توانند از تاکسی بیسیم بانوان که با رنگ سبز مشخص هستند در ترددهای درون شهری خود استفاده کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط