چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۵

عرشیان:

تاکسیرانان با پاکیزگی به استقبال بهار می روند

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی از شستشوی تاکسی های ناوگان سازمان تاکسیرانی با استفاده از تخفیفات ویژه، از طریق عقد تفاهم نامه با مدیران سه کارواش و کمک حمایتی سازمان تاکسیرانی در آستانه فرا رسیدن سال نو خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، عرشیان افزود: به منظور رفاه حال تاکسیرانان، شهروندان و گردشگران، آراستگی و پاکیزگی تاکسی ها، ایجاد نشاط و شادبی در چهره شهر و همچنین  ارتقای زیبایی بصری سیما و منظر شهری، تفاهم نامه ای بین سازمان تاکسیرانی و مدیران سه کارواش: تالار شهر، پایانه مسافربری غرب و کارواش سازمان اتوبوسرانی (واقع در چهارراه ولیعصر) منعقد گردیده تا تاکسیرانان محترم بتوانند از خدمات این کارواش ها با تخفیفات ویژه و نرخ مناسب استفاده نمایند.

وی ادامه داد: بر اساس این تفاهم نامه، خدمات روشویی با تخفیف ویژه برای تاکسی ها مبلغ 4500 تومان در نظر گرفته شده که تاکسیرانان با برخورداری از کمک های حمایتی سازمان تاکسیرانی، تنها مبلغ 3500 تومان پرداخت می نمایند که این مبلغ نسبت به خدمات کارواش برای خودروی شخصی به مراتب ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

عرشیان تصریح کرد: برای رفاه حال تاکسیرانان محترم، قبض های مخصوص معرفی به کارواش چاپ شده است که از طریق نیروهای گشت و بازرسی در اختیار آنان قرار می گیرد.

وی در خاتمه بیان کرد: امیدواریم با این گونه اقدامات، نقشی مهم در ایجاد آراستگی، پاکیزگی و زیبایی فضا و منظر شهری در آستانه فرا رسیدن سال جدید داشته باشیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط