سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۱۴

عرشیان:

کارت شناسایی رانندگان در تاکسی های شبکه تاکسی بیسیم 133نصب شد

اسماعیل عرشیان مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی از نصب کارت شناسایی رانندگان در تاکسی های شبکه تاکسی بیسیم 133 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: به منظور ارتباط بهتر شهروندان با شبکه تاکسی بیسیم 133 و ارائه خدمات مطلوب تر به آنان، برای اولین بار در قزوین، طرح نصب کارت شناسایی رانندگان تاکسی در داخل تاکسی­ های شبکه تاکسی بیسیم 133 به اجرا درآمد.

وی ادامه داد: در این کارت­ ها که در روی داشبورد تاکسی نصب شده، عکس، نام و نام خانوادگی، کد مخصوص هر رانندۀ تاکسی، تلفن سامانه ارتباط مردمی سازمان تاکسیرانی (سامت) و شماره پیامک سازمان تاکسیرانی در معرض دید عموم شهروندان قرار می­ گیرد و شهروندان محترم می توانند انتقادات و پیشنهادات خود در مورد عملکرد شبکه تاکسی بیسیم 133 و رانندگان آن را با سازمان تاکسیرانی در میان بگذارند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: با توجه به نصب این کارت ها، شهروندان گرامی می ­توانند هر گونه انتقاد و پیشنهاد را از طریق سامانه ارتباط مردمی (سامت) به شماره 33839 با سازمان تاکسیرانی در میان بگذارند.

وی اظهار داشت: شبکه تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی دارای 175 داستگاه تاکسی است که از این تعداد، 150 نفر آقا و 25 نفر خانم هستند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط