پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۵

روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد

بازدید سرپرست سازمان تاکسیرانی از خانواده تاکسیرانان تاکسی بیسیم 133

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ سرپرست سازمان تاکسیرانی در سلسله دیدارهای خود با تاکسیرانان، با حضور در منزل بانوی تاکسیران شبکه تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی، از همسر وی که در بستر بیماری است عیادت کرد.

این گزارش می افزاید: این بانوی تاکسیران که دارای 4 سال سابقه در تاکسی بیسیم 133 است، به علت برخورد خوب و پسندیده، رعایت نرخ کرایۀ مصوب، رعایت تعهد و وجدان کاری و رعایت نظم و انتظام سازمانی مورد تقدیر سازمان تاکسیرانی قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: با توجه به این که تاکسیرانان خدوم و زحمتکش بخشی از خانواده بزرگ شهرداری محسوب می شوند و پیوسته با صداقت و امانت به خدمت رسانی به شهروندان می پردازند؛ سازمان تاکسیرانی وظیفه خود می داند که با دلجویی از احوال این عزیزان، شرایط لازم برای فعالیت بهتر و عملکرد مطلوب تر آنان در قبال جامعه را فراهم آورد.

دربخش دیگری از این گزارش آمده است: شبكه تاكسي بي­سيم 133 سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد. این شبکه در آغاز کار، به طور روزانه پاسخگوی حدود 200 تماس تلفنی بود که در حال حاضر، به علت استقبال فراوان شهروندان و رضایت بالای آنان از خدمات ارائه شده، به طور شبانه­روزی و حتی در روزهای تعطیل، پاسخگوی بیش از 1500 تماس تلفنی است و در زمانی کمتر از 10 دقیقه، تاکسی بی­سیم 133 به محل مورد درخواست فرستاده می­شود.

با توجه به موفقیت چشمگیر شبکه و میزان رضایتمندی شهروندان، شبکۀ تاکسی بی­سیم بانوان نیز فعالیت خود را از دی ماه سال 1387 آغاز نموده و از آن زمان تا کنون در حال خدمت­رسانی به بانوان و همشهریان گرامی است.

در شبکۀ تاکسی بی­سیم 133 تاکسیرانی شهرداری قزوین 190 تاکسیران مشغول فعالیت هستند که از این تعداد، 160 نفر آقا و 30 نفر خانم می­باشند.

سیستم خدمت­رسانی این شبکه به گونه­ای است که شهروندان در برقراری اولین تماس تلفنی، مشترک شبکۀ تاکسی بی­سیم شده و در تماس­های بعدی، نیازی به ارائۀ نشانی و مشخصات توسط آنان نیست.

تصاویر مرتبط