چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۴

عرشیان:

ترافیک میدان آزادی ساماندهی می شود

اسماعیل عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از حضور واحد گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی به منظور روان سازی ترافیک میدان آزادی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با توجه مسدود شدن ضلع جنوبی میدان آزادی در اجرای پروژه ساماندهی و سنگفرش کردن میدان آزادی به عنوان بخشی از دولتخانه صفوی، 17 نیروی انسانی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی، متشکل از 8 نیروی گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی، 2 نیروی پلیس راهور و هفت نیروی پلیس محله، به مدیریت و روان سازی ترافیک میدان آزادی و جلوگیری از فعالیت مسافربرهای شخصی در این نقطه می پردازند.

 وی بیان کرد: این نیروها از ساعت هفت صبح تا نه شب در اضلاع مختلف میدان آزادی استقرار دارند تا مشکلی در تردد شهروندان در این نقطه به وجود نیاید.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری خاطرنشان کرد: این مهم، حاصل همکاری نیروهای گشت و بازرسی حمل و نقل عمومی، سازمان تاکسیرانی و سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین، پلیس راهور و پلیس محله با یکدیگر جهت رفاه حال شهروندان است که تا پایان طرح ساماندهی میدان آزادی ادامه خواهد داشت.

عرشیان افزود: با توجه به مسدود شدن ضلع جنوبی میدان آزادی، دو ایستگاه تاکسی مسیرهای راه آهن و دوراه همدان از میدان آزادی جمع آوری  و ایستگاه تاکسی میدان آزادی به سمت دوراه همدان به طور موقت به ابتدای خیابان امام خمینی (ره) منتقل شده است.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری در پایان از شهروندان درخواست کرد؛ با توجه به شرایط پیش رو در میدان آزادی، از تجمع در تقاطع خودداری کرده و از ایستگاه های معین شده جدید در خیابان پیغمبریه استفاده کنند.

تصاویر مرتبط