شنبه ۱۳۹۷/۰۹/۱۰

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد؛

آغاز توزیع 3 هزار حلقه لاستیک به قیمت کارخانه بین تاکسیرانان

عرشیان، سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین از آغاز توزیع 3 هزار حلقه لاستیک به نرخ کارخانه در بین تاکسیرانان ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی؛ عرشیان گفت: با توجه به این که تأمین لوازم یدکی و قطعات خودرو از دغدغه های اصلی تاکسیرانان است، سازمان تاکسیرانی در تلاش است با توزیع بسته های حمایتی لوازم یدکی خودرو ارزان تر از قیمت بازار، دغدغۀ این صنف زحمتکش و خدوم را مرتفع کند.

وی افزود: بر همین اساس، پیرو مصوبه شورای اسلامی شهر و دستور شهردار و مصوبه هیئت مدیره سازمان تاکسیرانی و تأمین اعتبار لازم، طی دو ماه پیگیری مداوم، تعداد 3 هزار حلقه لاستیک تولید داخل برای تاکسی های پراید، پژو و سمند به قیمت کارخانه تهیه گردید که توزیع این تعداد لاستیک که به طور میانگین بین 20 تا 30 درصد ارزان تر از قیمت بازار می باشد، از روز چهارشنبه 7 آذر ماه سال جاری آغاز شده است.

عرشیان ادامه داد: تمام مراحل ثبت نام و صدور حواله از دو ماه پیش تا کنون در سازمان تاکسیرانی انجام شده و لاستیک های درخواستی، از طریق تعاونی تاکسیرانان واقع در خیابان ایران گاز به تاکسیرانان محترم تحویل می گردد.

وی اظهار داشت: پس از توزیع این تعداد لاستیک، توزیع روغن و دیگر ملزومات خودرو به قیمت کارخانه در دستور کار سازمان تاکسیرانی قرار دارد و بر همین اساس، ثبت نام از تاکسیرانان متقاضی دریافت روغن خودرو آغاز شده است.

عرشیان در خاتمه یادآور شد: امیدواریم با اجرای امور رفاهی و حمایتی تاکسیرانان، دغدغۀ این صنف شریف و زحمتکش را برطرف نموده و در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و جلب رضایت آنان است بیش از پیش توفیق یابیم.

پایان پیام

تصاویر مرتبط

 

مقصد : قزوین  ،  دروازه بهشت